Ankara Tüp Bebek Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:30 ile 18:30 | Cumartesi 10.00 ile 18.00

Tüp Bebek Ankara Fiyatları 2017

Tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin merak ettikleri konuların başında tüp bebek fiyatları gelmektedir. Tüp bebek fiyatları gerek tedavinin yapılacağı tüp bebek merkezi gerekse de tedaviyi yürütecek olan tüp bebek doktoruna kadar farklı pek çok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Tüp Bebek Devlet Desteği 2017

Bilindiği üzere doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin bebek sahibi olmalarını sağlamak amacı ile devlet desteği sağlanmaktadır. Ancak tüp bebek tedavisinde devlet desteği alınabilmesi için yaş sınırı gibi belirli kriterlerin taşınması gerekir. Bu kriterleri taşıyan kişilerin belirli oranda devlet desteği almalarına izin verilir. Yine devlet tarafından en fazla 3 deneme için desteği verilmesine izin verilmektedir. Genelde devlet toplam tüp bebek maliyetinin yüzde 80 oranında destek katkısı sağlamaktadır.

Tüp Bebek Fiyatları Ne Kadar?

Tüp bebek fiyatlarının internet ortamında paylaşılması etik olmadığı için bu fiyatı tüp bebek merkezinin iletişim bilgileri üzerinden edinmeniz gerekmektedir. Tüp bebek fiyatları 2017 yılında da seçilen tüp bebek merkezine ve doktora bağlı olarak değişmekte olup başarı oranı yüksek olan tüp bebek merkezlerinde ve bu alanda daha eğitimli olan tüp bebek doktorlarının olduğu yerlerde tedavinin fiyatları ne yazık ki kalitenin yüksek tutulabilmesi adına daha yüksek tutulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir